| DanielCosmin827939 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste urmatorul film:

Este vorba despre un baiat de culoare(copil) care avea o prietena si se ia de ia un grup de baieti chinezi (cred.). Baiatul ala ii sare in ajutor dar isi ia bataie de la un chinez(tot copil si el). In urmatoarele zile el incearca sa il bata dar intervine profesoara, iar el se duce la o sala de karate sau arte martiale.(cam atat am vazut din acest filmbig grin)

Răspuns Câştigător
| bogdanstan a răspuns:

Salut, cred ca filmul de care zici tu se numeste The Karate Kid (din 2010) cu Jackie Chan si Jaden Smith, a fost si aseara pe PRO TV.

| DanielCosmin827939 explică (pentru bogdanstan):

Acesta este filmul. Mersi

| bogdanstan a răspuns (pentru DanielCosmin827939):

Npc, vizionare placuta.

3 răspunsuri:
| cally a răspuns:

Karate kid ii zice.Filmul e super fain si merita vazut.Eu m-am uitat la el de vreo 7 ori si nu ma satur laughing