| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu niste filme horror care au aparut deja sau care o sa apara pana la sfarsitul anului, niste filme bune care v-au impresionat vizionandu-le sau din trailer, dau funda, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Akira88 a răspuns:

Incearca urmatoarele filme:
exorcistul,cabana din padure, black death,the tortured,devil's playground, drag me to hell, a lonely place to die, the awakening, absentia, the rite, hell, intruders, panic button, wake wood, kill list