| Ciubreag_Gabi_1980 a întrebat:

Aseara am vazut un film horror crezand ca e film SF. Event horizon se numeste filmul. Si aseara nu am dormit pana la ora 02 noaptea si ma simteam urmarit de Dr. Weir care era urat. Cum pot scapa de gandurile astea

Răspuns Câştigător
| ThePuffy a răspuns:

Gandeste asa "e doar un film".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu te mai uita la astfel de filme. stai liniștit, peste vreo 2 zile o să uiți laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, in primul rand nimic n-a fost real, a fost pur si simplu un film cu cateva efecte speciale. Inainte sa te culci gadeste-te la ceva frumos si pune-ti muzica ta favorita.