| G3N0C1D3 a întrebat:

care imi face si mie o lista de filme gen Gurotesuku, Chainsaw massacre? Imi plac filmele de tortura, masacre happy dau funda! mersi fain. Acu vreo 2 ani am vazut un film cu o fata din cate imi amintesc care avea intr-o padure un loc ascuns si, ducea femeile si barbatii pe care ii omora acolo, ii atarna cu capul in jos si se punea intr-o cada si ii transa cu coasa. Stie careva de ce film vorbesc?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Seria Saw
The Collection
The Collector.

| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria), Hostel (seria), I Spit On Your Grave 1 și 2, Inbred,American Mary,The Last House On The Left,Coffin Baby,No One Lives,The Wicked, Masters Of Horror:Incident On And Off A Mountain Road, Babysitter Wanted, Carver, Martyrs

| Seepty a răspuns:

Saw
Hostel
The Collector
Coffin Baby
Hellraiser
Martyrs
The Ruyns

FUNDA? Acestea sunt cele mai bune filme cu tortura din cate am vazut.

| danutzz008 a răspuns:

Hellraiser (seria)
Saw (seria)
Hostel (1, 2,3)
Wrong Turn (1-->5)

| secretlove2014 a răspuns:

Nu stiu la ce film te referi dar eu iti recomand ceva tortura la :I spit on your grave 1 si 2, Would you rather