| StasN9 a întrebat:

Caut cam asa gen de film(horror). Ceva unde sa fie actiunea astfel,niste ete asa insprea seara incerc prin niste cuvinte,carti sau ritualuri sa aduc pe cineva din lumea ceia, ceva de genul asta, nu stiu cum sa ma eprim

6 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Fenomene stranii(nu este fil este serial dar fiecare episod are cate o poveste cu demoni si niste placute prin care ii invoacasi cum ii posedeaza)fundita?:*

| Carton a răspuns:

Bloody Marry sau The ring 1 si 2

| CioncuIonut1990 a răspuns:

Saw VII (2010)
il poti lua de aici :https://www.google.ro/......ps?/search
scuze ca nu am putut sa sa dau linkul direct

| Vrajeeala a răspuns:

Insidious
the exorcism of emily rose

| Vrajeeala a răspuns:

Te-ai lovit la maini si scrii cu picioarele?

| Leocerba a răspuns (pentru Vrajeeala):

Se pare ca-i un limbaj posedat, ceva, constat ca se inteleg intre ei...vezi raspunsul lui @xlollypop