| Robert_Cosmin_P_1997 a întrebat:

caut un film cu o fata care ajunge in masina cu un tip care de fapt el era extraterestru si ea ramane insarcinata, ei incepe sa i se schimbe ochii ii pica unghiile sau ceva de genu nu mai stiu cum se numeste care stie si-mi spune primeste funda!

2 răspunsuri:
| Teodora54 a răspuns:

Mi se pare că știu filmul, am să-l caut. Dar, mai întăi ca să fiu sigură, fetei i se acordă un nou "suflet" și corpul îi e același? Noul suflet vorbește cu personalitatea de din înainte, iar la sfârșitul filmului mai sunt doar 2-3 oameni pe Pământ?

| Robert_Cosmin_P_1997 explică (pentru Teodora54):

Nu cred. Nu mai stiu doar cauta-l si iti spun eu daca e acela si iti.dau funda daca e.