| Lexandru a întrebat:

Caut un film SF, aventura, fantezie si putina actiune, filme din 2014 precum The Giver sau Divergent. Daca ati putea da mai multe exemple in caz ca le-am vazut ar fi grozav. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Lucy (2014),Transcendence (2014),Edge Of Tomorrow (2014),Sin City: A Dame To Kill For (2014),Noah (2014),Captain America: The Winter Soldier (2014),Pompeii (2014),mai poți încerca The Rover (2014/f.bun),iar precum The Giver sau Divergent:The Maze Runner (19 Sept. 2014)

| Lexandru explică (pentru faramatania):

Muuultumesc happy

| faramatania a răspuns (pentru Lexandru):

Cu plăcere, mersi și eu.