| breakdance1106 a întrebat:

caut un nume de film si nu gasesc

Deci filmul incepe intr'o seara, cand un grup de banditi, recruteaza niste indivizi, merg la benzinarii si iau toti banii, totul este simulare, este fake, dar unu dintre ei nu stie asta, si il impusca pe casier de la benzinarie, si de aici incepe totul.

Il aduc pe acel individ impuscat acasa, unde se ascund de politie, nu cheama ambulanta, si cam atat imi adunc aminte, tot filmul este filmat in casa aceea, la sfarsit moare unul dintre ei, l-au pus in portbagaj cu stricle de wisky si l-au uitat acolo peste noapte. s-a imbatat si a murit. cam atat stiu.

Daca aveti habar ce nume are filmul...

1 răspuns:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Caut un film şi nu găsesc...rolling on the floor