| Lysander a întrebat:

Ce filme cu mai multe parti imi recomandati? Gen Harry Potter, Stapanul Inelelor, etc. (Fara filme de groaza si drame) Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tataee69 a răspuns:

Ocean's Eleven, Ocean's Twelve si Ocean's Thirteen.Sunt foarte bune!

| Lysander explică (pentru tataee69):

Deci sa inteleg ca are 3 parti si se numesc: Ocean's 11; Ocean's 12 si Ocean's 13? (Sunt 3 parti sau 3 filme diferite cu o legatura intre ele?)

| tataee69 a răspuns (pentru Lysander):

Da,are 3 parti si este ceva in genul The Bourne Identity, The Bourne Ultimatum si The Bourne Supremacy.Au legatura intre ele si de asemenea-ti recomand si pe acestea trei daca nu le-ai vazut, avand in vedere ca acelasi actor joaca si in seria Ocean's.Bafta!

| Lysander explică (pentru tataee69):

Ok, o sa descarc Ocean's. Mersi mult!

8 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

De groaza iti recomand Halloween si Halloween 2

| Lysander explică:

Merci, de groaza nu vreau. Si cele mentionate de Capone le-am vazut. Alte sugestii?

| Sk1j4 a răspuns:

Saw(psihologic) merita!

| CaPoNe95 a răspuns:

American Pie, Spider-man, jackess.

| tataee69 a răspuns:

Pai filmele au legatura intre ele. Iale cu incredele ca nu o sa regreti ca ai pierdut cate o oara jumatate pentru fiecate.Mie unu mi-au placut.