| Prototypul a întrebat:

Ce filme mai stiti in care joaca actorul Viggo Mortensen, in afara de Lord of the Ring, Hidalgo si The Road.

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Cu Viggo Mortensen, sa vedem. Cele spuse de tine sunt cele mai bune, mi-a mai placut mult, Eastern Promises.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Uite http://www.imdb.com/name/nm0001557/ pentru un raspuns complet si pe viitor cauta pe imdb de filme actori, etc

| Prototypul explică (pentru MeConstantine):

Stiu si eu de imdb si mai e si cinemagia. Insa eu voiam sa-mi raspunda un fan al filmelor lui viggo, tu ai raspuns asa in trecere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Viggo_Mortensen

În josul paginii ai lista cu filme în care a jucat.