| HappyKiddd a întrebat:

Heyy! Ce parere aveti despre actorul Elijah Wood? Dar despre Orlando Bloom sau regizorul Peter Jackson? Dar despre Liv Tyler sau despre Viggo Mortensen? Astept raspunsuri! Fara rasp. la misto!

2 răspunsuri:
| alicecurtis a răspuns:

Elijah Wood e fantastic! joaca foarte bine... abia astept sa l vad in noul film Maniac!
iar pe Liv Tyler o ador!

| HappyKiddd explică (pentru alicecurtis):

La FEL! dar si ceilalti sunt niste actori :X :* foarte buni! Bine....nu mai buni ca Elijah Wood! Ma bucur ca mai gandeste si cineva ca si mine..pentru ca in ziua de azi, alti oameni ii adora pe actorii renumiti ca Bradd Pitt, Jhonny Depp etc.si nu stiu sa aprecieze niste actori care intr-adevar au muncit din greu ca sa ajunga unde sunt acum(pe podium)! Mai ales ca Elijah a jucat de micutzz :X Si joaca extraordinar!