| Claudya1999 a întrebat:

Cat de bine il stiti pe Naruto:
1.De ce Hinata il iubeste pe Naruto?
2.De ce Naruto vrea sa devina Hokage'
3.De ce Sakura il iubeste pe Sasuke^?
4 De ce Naruto vrea sa devina Hokage'
5.De ce Naruto vrea sa il aduca inapoi pe Sasuke in sat?
6.De ce Naruto este eroul satului'
7De ce Garrra a devenit prieten cu Naruto'
8.De ce Itachi a macearit clanul sau?
9. De ce Orochimaru il vrea pe Sasuke dati motivul?
10.Ce parere aveti despre Naruto Akkipuden, e adevarat zvonul?
11..Care a fost echipa lui Kakashi cand era copilb si cine i-a fost sensey?
12.Naruto in final va ajunge Hokage? Al catelea Kage?
13 Enumerati toti Jinkiuriki si monstrii cozi!
14Cine l-a ajutat pe Naruto adica cine l-a antrenat ca sa perfectioneze tehnica rasengan si cine a fost inventatorul tehnicii rasengan?
14.Ce element stapaneste Naruto dar Sasuke?
15.Cand i-a marturisit Hinata sentimentele lui Naruto'
16.Care este cel mai puternic si intelept monstru cu cozi'
17 Enumerati numele monstrilor cu cozi!
18.Ce trebuie sa faci ca sa stapanesti ultimul stadiu ocular a clanului Uchiha!
19. Ce tip ocular stapaneste Hinata?
20.Sakura pe cine il iubeste in ultimele episoade?
21.Naruto castiga in final razboiul, al catelea razboi e acesta?
DAU Funda raspunsurilor corectee!happy

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

10.E doar in zvon, zvonurile de obicei nu sunt adevarate, dar nu-mi pasa cum se cheama atat timp daca va mai fi un sezon.Numai Masashi Kishimoto stie asta.

9 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

1.dragoste la prima vedere 2.ca sa fie mare si important pentru sat 3.toate il placeau pe sasuke 4.La fel ca 2 5.Ca tine mult la el, din cauza ca cu el a avut primul sarut 6.ca il proteja 7.amandoi stiau suferinta de junkury 8. misiune primita de ANBU 9.are putere vizuala 10.nu stiu sigur dar daca este e super, momentan este shippuden

| soloangel01 a răspuns:

21.Este al 4-lea razboi mondial organizat de Obito si Madara care il ajuta cand a inviat.Razboiul inca nu s-a sfarsit(in manga, in anime(episoade este doar in reluare si in manga sa zicem ca episoadele sunt in mai departare de episoadele alea adica anime(video)).

| soloangel01 a răspuns:

20.Nu prea am fost atent la ea, dar cred ca pe Naruto, n-are pe cine altcineva..imi amintesc ca a spus ceva ca il uraste acum pe Sasuke sau ceva de genul.Deci nu stiu
cimpanualexandru: 19.Byakugan.
cimpanualexandru: 18.Hm,momentan nu-mi vine nimic in minte.

| soloangel01 a răspuns:

17.Shukaku/Ichibi, Nibi, Sanbi, Yonbi, Gobi, Rokubi, Nanabi, Hachibi, Kyuubi si Jubi
cimpanualexandru tastează...
cimpanualexandru: 16.Toti sunt puternici si intelepti. Dupa parerea mea, cel mai intelept este Goku sau Yonbgi..maimuta aia al jinckurikului ce foloseste tehnica de lava.Cel mai puternic este Juubi sau Kyuubi(Kyuubi cu avantaj)

| soloangel01 a răspuns:

15.In episoade, stai sa-mi amintesc :_?
cimpanualexandru: 14. Naruto stapaneste vantul, il foloseste cel mai des. Sasuke focul si fulgerul ecl mai des daca vorbim de elemente.
cimpanualexandru: 13. Jiraiya a inventat tehnica rasengan si el l-a invatat pe Naruto sa-l invete.
cimpanualexandru tastează...
cimpanualexandru: La fel si pe Minato, personajul meu preferat si Minato a evoluat tehnica

| Claudya1999 explică (pentru soloangel01):

Imi pare rau dar Minato a inventat rasengan big grin

| soloangel01 a răspuns:

12.Pai in primul rand logic este ca va ajunge Hokage, acesta este destinul serialului.Nu al catelea Kage, al catelea hokage ca el vrea sa ajunga hokage(al satului frunza), nu al altui sat. Cred ca al 7-lea ajunge ori Sasuke, ori Shikamaru, ori Kakashi, ori Naruto. Oricum pana la al 10-lea hokage va ajunge.

| soloangel01 a răspuns:

11.Rin(ninja medic) 2. Obito(care a fost readus la viata de Madara) 3.El si senseiul lui a fost Minato(personajul meu preferat)

| Claudya1999 explică:

...Dar la toate intrebarile...sad oricum soloangel01 are toate sansele sa aiba fundahappy