| AnimeG0DDDFan a întrebat:

Ce personaj de gen feminin va place cel mai mult?, Care credeti voi ca e cel mai "cut" personaj?, Eu cred ca NANA e cea mai frumoasa! laughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking clar Xenovia din Highschool DxD laughing

| AnimeG0DDDFan explică (pentru anonim_4396):

In mare asa dupa toate anime-urile da, Xenovia e foarte frumos conturata dar si rias si Asia laughing si cea micuta cu parul alb laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

Ai uitat de Akeno laughing Si pe cea mica cu parul alb se numeste Koneko laughing Cat am incurcat numele astea la inceput I don't want to see Poi la Elfen Lied nu m-am uitat... laughing Dar Xenovia are mereu prezervative la ea, asa ca oricand si oriunde se poate face... laughing Si nu doar ca e frumos conturata, e si foarte sexy big grin

| ShadeAdda a răspuns:

Hmmm am vazut multe personaje feminine care mi-au placut foarte mult. Dar printre cele care mi-au atras in mod special atentia ar fi Revy (sau Levy) din Black Lagoon. big grin

| emi1998 a răspuns:

Ce e CUT?

| AnimeG0DDDFan explică:

Cut inseamna dragut in engleza am uitat sa pun anime-ul ma refer la anime-ul Elfen lied laughing

| emi1998 a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

Cute e dragut, cut insemna taiat

| AnimeG0DDDFan explică (pentru emi1998):

Da, scuze laughing