| Georgiana16v a întrebat:

Cine se uita la serialul "Pariu cu viata"? Si ce credeti despre cei din serial?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Iubesc acest film! e super tare!love strucknu stiu daca te-ai uitat la filmul iubire si onoare.sa stii ca sunt unii actori de acolo,dar mai multi sunt noi! ador filmul deoarece acolo se canta si se danseaza foate(hobby-le mele:d )
cat despre actori, am cea mai buna parere.o admir pe anca, chiuar daca are aparat dentar.imi place mlt de tot si de andre, de ioana, de alexandra si de bella sau nu mai stiu cum o cheama dar stiu ca numele ei real este diana dumitrescu.ii sta bine cu extensii! cam asrta e parerea mea despre actori.ca sunt frumosi, amuzanti(tatal ioanei), dar sa nu uitam ceeea ce conteaza.sunt tare talentati.ii simpatizez tare de tot, iar ideeea si eeea ce se intampla in filkm...avntura...este incredibila! multumiri regizorului de baza iura lucasu,a caror filme nu se poate sa nu fie interesante,frumoase, dar si emotionante, chiar unele poarti si triste!love strucklove struck

| Georgiana16v explică (pentru andragrigoras2000):

Da si mi-e imi place de ei, m-am uitat si la iubire si onoare si am vazut ca sunt actori din film.
E tare filmu imi place.

6 răspunsuri:
| deutza_3778 a răspuns:

E super fain! Iar melodiile sunt foarte faine mai ales Family portet.
In acest serial arata prin ce trec adolescentii.

| JayZei a răspuns:

E cel mai tare serial e preferatu meu:X:X:X e superwinking fundahappy sper ca te-am ajutatbig grin

| Anabella01 a răspuns:

Hei! buna. a. este foarte tare serialul. pana acum... chiar e f tare. in legatra cu cei din serial: foarte talentati happy chiar imi place :X

| Nico1368205 a răspuns:

Si eu ma uit...e cel mai tare... abia astept sa vina luni seara :X

| katynegru a răspuns:

Eu ma uit si este nemaipomenit! e o poveste dramatica emotionala intre 2 indragostiti care in calea lor intervin diferiti oameni si probleme! ai vazut episodul de data de 17.11. 2011? e superb mai ales ca atunci si ioana i-a zis lui andrei ca si ea il iubeste! fundita!