| cecilika a întrebat:

Salut TPU,cine urmareste serialul,,Violetta,, as vrea sa va intreb daca merita sa-l vizionez ca am auzit de la prieteni ca este un serial foarte interesant, eu nu stiu caci niciodata nu l-am vizionat.

2 răspunsuri:
| Puturoasa a răspuns:

E foarte tare serialul. Apar toate personajele din Madagascar si Ice Age. La sfarsit se bat toti si castiga Violata.

| iuliana1222 a răspuns:

Este un serial superb este vorba despre o poveste de dragoste si este foarte frumos.