| anonim_4396 a întrebat:

Bunalaughing TPU, as vrea sa vizionez un serial nou) eu am vizionat majoritatea din cele populare acum caut dar nu pot gasi. recomandati-mi va rog un serial. Funda

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Game of Thrones
Hannibal
Sherlock.

| faramatania a răspuns:

Lost,Arrow,Orphan Black,Banshee,Caprica,The Sopranos, Sons Of Anarchy, Hemlock Grove, The Blacklist, Intelligence, In The Flesh (miniserie BBC 2013 - 3 ep., are confirmat și sez 2/zombie)

| Seepty a răspuns:

Prison Break
John Doe
Lost
Dexter
Arrow
Hannibal
American Horro Story
Game of Thrones

FUNDA?

| TOOL a răspuns:

Heroes
Supernatural
Spartacus
Breaking Bad
The walking dead
NCIS ancheta militara
funda?

| Cupcake a răspuns:

Lie to me

| WictorN01 a răspuns:

Unu fain pentru fete Desperate Housewives e foarte tare.
P.S Sora la privit, si eu ma uitat cu ea laughing

| icerose27 a răspuns:

"My girlfriend is a gumiho" este un serial corean si il poti viziona pe viki in romana doar ca trebuie sa schimbi din engleza in romana la inceputul episoadelor. happy