| Natyyyyy a întrebat:

ce faceti? :* Vroiam sa va intreb... va place serialul Violetta? happy Ce nota credeti ca merita? Si sincer care-i mai frumoasa dintre ViolettA si Ludmila? love struck

Răspuns Câştigător
| zTonia a răspuns:

Mai frumoasa este Lutmila, chiar daca e increzuta

10 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Nu,nu imi place serialul Violetta. Nota mea ar fi 6. Si ca sa fiu sincera, Violetta e mai draguta.

| Natyyyyy explică (pentru LorenaAnca):

Mi-e imi place serialul, dar e parerea ta, si o aleg sincer pe Ludmila!

| LorenaAnca a răspuns (pentru Natyyyyy):

Asta e! Gusturile nu se discuta.

| LiimeXdx a răspuns:

Pai imi place, nu imi place.Ma c-am plictisesc de el.Nota 9.Vio e mai draguta. happy

| Natyyyyy explică (pentru LiimeXdx):

Hai ma, inteleg cu nota, dar ce aveti toti cu Ludmila? Hei ziceam de care e mai frumoasa nu mai draguta, infine! straight face

| LiimeXdx a răspuns (pentru Natyyyyy):

Da Vio e mai frumoasa decat Ludmila.Nu am nimic cu ea, dar asta e parerea meawinking Imi place si de Ludmi si de Vio. happy

| zTonia a răspuns:

Ador serialul la fel cat il ador pe iubitul meu, D!

| Natyyyyy explică (pentru zTonia):

laughing Foarte bine! Dar spuneam si cine e mai frumoasa si tu nu ai raspuns!

| Natyyyyy explică (pentru zTonia):

Ai mare dreptate! Insfarsit cineva cu experienta laughing Te declar catigatoarea!

| zTonia a răspuns (pentru Natyyyyy):

Mai frumoasa este Lutmila, chiar daca e increzuta

| Cannondale31 a răspuns:

Nu, nu imi place.