| Raressh69 a întrebat:

Cn imi spune un film smecher smecher smecher.mai nou asa. ii dau funda si ii votez raspunsulhappy

Răspuns Câştigător
| Authentic_Ok_1981 a răspuns:

The green mile ( 1999 ) desi este un film vechi, actori isi joaca foarte bine rolurile.

7 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Wrong turn 4 e horror si e super fain:*:*

| FiddleStick a răspuns:

Midnight in Paris a luat locul 1 pentru cel mai frumos film din 2011

| Authentic_Ok_1981 a răspuns:

Smecher insemanand ce gen de film?

| Raressh69 explică (pentru Authentic_Ok_1981):

Oricare l`ai vazut tu si ti s`a parut fain

| Authentic_Ok_1981 a răspuns (pentru Raressh69):

The green mile ( 1999 ) desi este un film vechi, actori isi joaca foarte bine rolurile.

| barefoot a răspuns:

The Girl With The Dragon Tattoo.

| TukAnk a răspuns:

After Life. http://www.youtube.com/watch?v=C_F8lpJXUTA
După un teribil accident de maşină, Anna (Christina Ricci) se trezeşte şi descoperă că trupul este pregătit pentru înmormântare de către directorul Eliot Diacon (Liam Neeson). Confuză şi îngrozită, cu toate că se simte în viaţă, Anna află de la director că a murit. Eliot o convinge că are capacitatea de a comunica cu morţii, fiind singurul care o poate ajuta. Prinsă în interiorul casei de pompe funebre, Anna este forţată să accepte moartea ei. Prietenul ei Paul (Justin Long) suspectează că Eliot nu este cine pare a fi. ...Vizionare placuta si sper sa.ti placa!

| Dany321 a răspuns:

Big Mommas: Like Father, Like Son