| zayna a întrebat:

Caut un film thriller-horror, pe care l.am vazut mai demult cam in anul 2000 si ceva despre o familie care s.a mutat intr.o casa noua si frumoasa cu piscina dar izolata intr.o padure.Membrii acelei familii vor gasi indicii descoperid ca in acea casa a mai trait o famile in care mama si copii au fost omorati de tata care i.a aruncat intr.un put in final sinucindu.se si el...cam atata stiu vreau sa stiu cum se numeste filmul ca nu imi mai amintesc si de asemenea unde il pot gasi ....va multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| eandopuncttk a răspuns:

Incearca si tu paranormal activityes. sunt vrei 5 parti. e posibil sa fie unul din ele...