| Master1ro a întrebat:

Era mai de mult (acum vreo 7-8 ani) un serial pe TVR2 cu niste adolescenti(un baiat si o fata, care erau rivali din ce imi aduc eu aminte) care gasesc o piatra sau ceva de genu de culoare albastra si care ii facea niste genii pe acestia. Stie cineva cum se numea acel serial?
Cine stie primeste funda din partea mea.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ooooooooooooooooh ce vremuri of of of nu am ratat nicun episod din serialul ala. Iti promit ca o sa incerc sa fac rost de numele filmului ala big grin

| cosminbadsin a răspuns:

Filmul se numeste Wicked Science( http://www.imdb.com/title/tt0401079/ )