| Andreyukkkul a întrebat:

Era un desen din câte îmi amintesc pe Minimax acum vreo 6-7 ani dacă nu chiar mai mult despre o familie care era in jungla iar personajul principal un băiețel parca își pierduse tatăl sau ceva de genul, și in fiecare episod îl căutau.Totul e in ceata nu mai țin foarte bine minte dar ma macină gândul ca nu ii cunosc numele desenului.

3 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

O lume disparuta parca se numea.

| Daniel9988 a răspuns:

O lume disparuta.Desenul la care ma uitam eu la 15 anihee hee)

| Arbănaș_Diana_1998 a răspuns:

Da, O lume pierduta, asa se numeau, calatoreau si gaseau multe prostii, gen un trib nou sau chestii de genul asta happy