| LeonardRe a întrebat:

era un desene vechi pe carton cu niste roboti incepea ca era 2 jeyni cu cupar si aterizeaza pe pamant un robot si ei il repara si i pun o masina pe cap ca sal contreoloze ca e sia pierdut capu si se intalneste cu aia si se bat era demult pe cartoon era albastru robotu si va zic avea o masina rosie pe cap si aia doi il controlau prin telecomanda

Răspuns Câştigător
| C1ph3r a răspuns:

Se numesc MEGAS XLR

3 răspunsuri:
| iLikeToHelp a răspuns:

Hmm,nu te mai uita la desene animate si invata-te sa scrii!
Seara buna!

| iLikeToHelp a răspuns:

laughing

| LeonardRe explică (pentru iLikeToHelp):

Pai fratele meu mama uitat cabd avem 7 ani acum am 14 si ce crezi ca mia stiu ceva clar laughing imi placea de asta v-am intrebat laughing