| Alexsl a întrebat:

Salut TPU,

Este sau era o emisiune in America sau nu mai stiu eu exact unde, in care 4 persoane 2 fete si 2 baieti erau invitati intr-o casa unde acolo faceau sex, erau pusi la niste "porunci, concursuri" legate despre sex. Nu este Big Broather, nu mai stiu cum se cheama.

2 răspunsuri:
| dsd a răspuns:

Jersey shore sau geordie shore.doar ca ambele sunt filmate in UK

| Alexsl explică:

Nu, parca nu se numeai asa... Se cunosteai ei intr-o casa. etc. se duceai la niste probe din astea, legate tot de "sex" ceva de genu.