| Smile4free a întrebat:

Salut tpu...hei imi puteti spune va rog cate episoade are Violetta sezonul 1 pliz. funda:X

Răspuns Câştigător
| Sănduțța a răspuns:

Heii! Iti place si tie, nu-i asa? happy Are 80 episoade, insa doar pina la 60 e dublat, de la 60 in sus este in spaniola. sadsadsad Oricum te pup! happy

| Smile4free explică (pentru Sănduțța):

Da si mie imi place dar tot nu inteleg...la televizor cate se vor difuza?

| Sănduțța a răspuns (pentru Smile4free):

Iti propun sa te uiti in programul `Disney Channel`. Acolo difuzeaza ei `Violetta` happy

| Smile4free explică (pentru Sănduțța):

Dar stii cumva cum as putea sa vad restul de 20 de episoade? ..nu conteaza ca is in spaniola sau in ce limba..imi zici te rog.app ti-am dat funda puppy dog eyes

| Sănduțța a răspuns (pentru Smile4free):

Imi pare rau sad Dar nu pot sa te ajut sad Doar daca te vei uita la Violetta la Disney sad

| Sănduțța a răspuns (pentru Smile4free):

Buna :) Am gasit episoadele :) Dar in rusa :) http://kinofaza.net/......06-05-3130

9 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

80 de episoade :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Violetta
Vezi in josul paginii.

| Dєєa a răspuns:

Un răspus simplu: 80 de episoade.

Merit o fundă, te rog? puppy dog eyes

| ONElena11 a răspuns:

Are 80 de episoade in total.

| cojocarinicoleta a răspuns:

Buna! filmul este despartit in mai multe sezoane primul sezon mi se pare ca are 20 de episode!