| Lori34 a întrebat:

imi place mult serialul de pe protv "mesaje de dincolo" si vreau sa stiu cand sunt reluarile, voi stiti?

3 răspunsuri:
| Lori34 explică:

Acu nu mai sunt amestecate.incepe de luni pana joi la ora 23 pe pro tv. cand incepe srie ce ep e de ex(ep 23) si a doua zi scrie (ep 24).nu mai sunt amestecate highwaytohell

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lori34):

Eu mă uitam acum 2 sau 3 ani. L-au întrerupt în mijlocul sezonului 3 ca să bage Happy Hour şi nici l-au mutat la altă oră. Ma rog. Nu are rost să mă uit la tv, pentru că l-am văzut complet online.

| raluzz a răspuns:

Nu da si in reluare.Dar ai putea vedea pe net toate episoadele happy