| lalalaforyou a întrebat:

Stie cineva la ce ora este acum serialul Mesaje de dincolo pe protv? Inainte era la 23:15 dar acum este Doi barbati si jumatate! Stiti?

5 răspunsuri:
| qwertzzz a răspuns:

Intra pe www.protv.ro si cauta acolo programul. :)

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Mda, l-a intrerupt si nu s-a terminat macar... am observat si eu, imi placea mult.
De acum e comedia aia ^_^.
Vezi ca gasesti pe net episoadele.
Succes!

| cooldreams a răspuns:

Daca acum la 23.15 e serialul "Doi barbati si jumatate", inseamna ca "Mesaje de dincolo" nu mai e. Adica e scos complet din grila. regret, dar stii ca noi, romanii, intrerupem serialele chiar in mijlocul sezonului!

| bruuu a răspuns:

Nu mai este, s-a terminat sezonul si momentan nu se mai difuzeaza pe nici-un post. uita-te pe net pe vplay. ro