| SporeBox a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale de pe HBO interesante? Imi place genul fantasy, sf eventual si romance. Puteti sa spuneti ce vreti dar vreau unele de oameni normali, adica fara consum de droguri, scene nud etc. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

În primele 2 sezoane ai să vezi mai mult, în rest nu. Oricum, serialul nu este absolut deloc bazat pe personaje care fac sex, alta este intriga acolo. Serialul e genial, oricum încearcă-l și dacă nu-ți place renunță așa oricum la fiecare serial sunt persoanele care îl adoră și care nu.

Young Sheldon e pe hbo ( e un prequel la The big bang theory ) Eu l-am văzut în paralel cu the big bang theory. Ambele seriale sunt foarte faine, în ultimul e adus des vorba despre, dar nu prea o să-i vezi. În rest, nu prea m-am uitat la seriale pe hbo.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cuprejudecati de genul pierzi multe seriale bunelaughing

| Osneros a răspuns:

Tu nu ești om normal sau faci duș cu hainele pe tine?

| SporeBox explică (pentru Osneros):

Cand am spus fara scene nud nu ma refeream sa nu ii arate in dus sau chestii de genul. Sunt suficiente seriale si filme in care aproape in fiecare episod trebuie sa fie ceva legat de sex, eventual chiar sa ii arate cum fac sex. Adica sunt site uri anume pentru filme de genul, nu vreau sa vad un serial in care sa fie vorba numai despre asta.

| Alexxaaa567 a răspuns:

Game of Thrones iti îndeplinește aproape toate cerintele, mai putin cea cu scene nud, acum csf? il recomand cu toata încrederea e cel mai mișto serial din lume, din primul sezon nu te prinde asa tare dar dupa devine obsesie?❤ daca tot nu vrei, uitate la the vikings sau la locke and key dar ăsta e pe Netflix

| SporeBox explică (pentru Alexxaaa567):

Despre Game of Thrones am auzit si laude dar si critici. Cred ca iti dai seama cam in ce zona sunt. Faza cu nudurile nu e ca nu vreau sa ii vad la dus sau mai stiu eu ce, dar am vazut destule filme si seriale in care se exagereaza cu sexul si as vrea sa vad un film nu alte lucruri. Daca nu e de genul asta cred ca ar fi ok

| SporeBox explică (pentru zurick):

Multumesc! Cred ca o sa incerc si Game of Thrones

| zurick a răspuns (pentru SporeBox):

În primele 2 sezoane ai să vezi mai mult, în rest nu. Oricum, serialul nu este absolut deloc bazat pe personaje care fac sex, alta este intriga acolo. Serialul e genial, oricum încearcă-l și dacă nu-ți place renunță așa oricum la fiecare serial sunt persoanele care îl adoră și care nu.

Young Sheldon e pe hbo ( e un prequel la The big bang theory ) Eu l-am văzut în paralel cu the big bang theory. Ambele seriale sunt foarte faine, în ultimul e adus des vorba despre, dar nu prea o să-i vezi. În rest, nu prea m-am uitat la seriale pe hbo.