| DnX a întrebat:

imi puteti spune si mie cel mai infricosator film pe care l-ati vazut vreodata, de preferat fantome, diavoli etc nu din astea sadice, funda pentru cel mai infricosator

Răspuns Câştigător
| Lifestealer1 a răspuns:

The grudge, Shutter, Mirrors 1 si 2, The eye, the exorcism of emily rose ( la asta m-am speriat rau mai ales ca este inspirat din fapte reale), Drag me to hell ( si asta a fost bun) si cam atat imi amintesc in momentul de fata happy

2 răspunsuri:
| Aanyaa a răspuns:

Saw(1,2,3,4,5,6,7)

| DnX explică:

Saw e de copii, eu vreau sa ma sperii sa ma ingrozesc nu sa ma plictisesc