| youistu a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste filme horror,in afara de Saw,Final Destination, Drag me to hell.
Dau funda celor mai bune filme

Răspuns Câştigător
| VeveriţaPsihopată a răspuns:

1.Freaks (1932)
2.Cannibal Holocaust (1980)
3.Salò o le 120 giornate di Sodoma(1975)
4.The Human Centipede (First Sequence) (2009)
5.The Human Centipede II (Full Sequence) (2011)
6.The Last House on the Left (1972)
7.The Texas Chain Saw Massacre (1974)
8.The Poughkeepsie Tapes (2007)
9.Shutter (2004)
10.Gurotesuku (2009)
11.Psycho (1960)
12.The Cabin in the Woods (2011)
13.Mirrors (2008)
14.28 days later (2002)
15.I Saw the Davil (2010)

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Patology (Patologie)
Thinner (Te blestem)

Merita vazute!

| faramatania a răspuns:

The Woman in Black
ATM
The Thing
The Darkest Hour
The Rite
Grave Encounters
Wrong Turn
Shutter
Friday the 13th
House of Wax
The Unborn
Blood and Chocolate
The Graves

| Kinus12 a răspuns:

Numai Horror nu!

Le urasc!

| floresdemayo a răspuns (pentru Kinus12):

Atunci nu raspunde, corect? Te-am citat!

| Kinus12 a răspuns (pentru floresdemayo):

Lasa-l pe oameni sa raspunda daca vor, ce au daca raspund? Nu ai citit regulamentul ttpu?

| floresdemayo a răspuns (pentru Kinus12):

Nu am facut referire la oameni (nu generaliza, m-am referit NUMAI la tine, dulceată!) O, ai mintea scurta, ai si uitat, deja? Hai ca-ti aduc eu aminte:
http://www.tpu.ro/......spiderman/
Remember?
Pe tine de ce te-a deranjat asa mult cand eu ti-am spus, sincer, pe atunci, ca n-am vazut nici unul?
Acum, cand altcineva a pus o intrebare, tu ce faci in loc sa-i raspunzi? Persoana respectiva vrea recomandari horror, deci, ce-i pasă ei ca tie nu-ti plac? Nu te băga in discutie, corect? Nu te-a intrebat daca-ti plac, ci a cerut doar recomandari!
PS. cunosc regulamentul TPU mai bine decat tine, dar nu-l cunosc pe al tau, cel de pe "ttpu" (asta numai tu il stii!).
Si mai stii ca vine o vorba inteleapta care spune: "Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!"
Deci, atentie pe viitor.

| vladlord a răspuns:

The ring, Jason, Halloween, The Exorcist astea mi se par cele mai infricosatoare

| vladlord a răspuns:

The Ring, Halloween, Jason, The Exorcist