| Skifer a întrebat:

Imi spuneti si mie niste anime gen Naruto sau Regele Shaman?
A da si mai am o intrebare :
Am vazut un anime in care oamenii se lupta cu titani, un baiat este mancat de un titan iar acesta ajunge sa fie jumatate om /jumatate titan.
Nu mai stiu numele... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! :X:X:X Te Ajut cu cea mai mare placere! Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, iti voi da unele super frumoase :D Ai incredere!;)

Acel anime cu titanii se numeste Shingeky no Kyoijin sau ceva-n gen, dar se foloseste mai des numele pe engleza, care este: Attack on Titan :D Este un anime super tare :X:X

http://www.deseneanime.ro/series/attack-on-titan

Si pentru niste anime-uri gen Naruto si Regele Shaman :-? Poi ai incredere :D La inceput nu pare prea interesant, dar este pe locul 1 in topul meu de anime-uri :D :X Incearca Fairy Tail :) Si mai lung putin, si etc :P Vezi ca are 2 sezoane;)) Numai pe site-ul asta am gasit incepand urmatorul sezon :D Uite:

http://www.deseneanime.ro/series/fairy-tail

:) Frate, ai incredere, sunt cele mai tari anime-uri :X Daca ai vazut deja Fairy Tail, pai iti recomand :-? Sa zicem ca Yu Yu Hakusho :) Este foarte frumos :D Chiar daca la inceput nu pare prea interesant :P Dar ai toata increderea ca o sa iti placa la nebunie Fairy Tail :D Uite aici episoadele din Yu Yu Hakusho :)

| Skifer explică (pentru anonim_4396):

Ms mult.
Nu, nu am vazut Fairy Tail, il voi incercawinking

| ピンク a răspuns (pentru Skifer):

TREBUIE sa vezi Fairy Tail big grin E un anime super tare, nu o sa te plictisesti nici un moment uitandu-te la el. Si o sa razi foarte mult laughing

4 răspunsuri:
| Mc_Bolog_2000 a răspuns:

Uita-te la bleach merita vazut are 366 de episoade.La putere personajul principal
il intrece cu mult pe naruto pe salamander din fairy tail si pe yoh din shaman king

| Sîrbu_Octavia_1995 a răspuns:

Hei!:) Daca iti place Naruto atunci iti recomand My Hero Academia! Este un anime nou abia ce a aparut primul sezon si deja e foarte popular. Creatorul anime-ului e un mare fan Naruto si a fost sprijinit chiar de tipul care a creat Naruto :D
Daca vrei sa afli pe scurt despre ce e vorba, uita-te la video-ul asta pentru o scurta descriere:
https://www.youtube.com/watch?v=gdOUjKWae7Y