| Castig001 a întrebat:

m-am gandit acum cateva zile la un desen... Si tot incerc sa imi aduc aminte cum se numeste si am zis in gandu meu poate ma ajutati voi. Desenul era Cu un om care a fost transformat in caine din cauza ca el facea fapte rele Si acum el trebuia sa faca Foarte multe fapte bune sa fie iar omhappy Multumesc sper ca osami fiti de mare ajutor.Scuzatima daca n-am pus la categoria potrivita

Răspuns Câştigător
| LovKid a răspuns:

Buna!
Desenul se numeste '100 de fapte bune pentru Eddie McDawd'...si se difuza pe Kidsco...parca.
Acum nu stiu daca mai e.si mie imi placea foarte mult.
Sper ca te-am ajutat... funda?

3 răspunsuri:
| Castig001 explică:

Micutza multumesc foarte mult Si meai fost de folositor si tu cristi dar micuta a fost inaintea tahappy Oricum multumesc tuturor happy

| Castig001 explică:

Da mai am o intrebare unde pot sa ma uit la el?