| PinkyPu a întrebat:

Mi-am amintit de un film filmat de americani in Romania.Era ceva cu un grup de cercetatori americani care dau de scheletul regelui Attila, si era si un monstru pe acolo.laughingStie cineva cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
| strawberry03 a răspuns:

Sper ca ne gandim la acelasi lucru. Parca a fost intr-o seara la TV. Daca e ala, se numeste Pestera.

| PinkyPu explică:

Ma era ceva in genu la Pestera, dar acolo parca era vorba de sabia lui.si era o usa care se deschidea daca, calcai unde trebuia, si pe una dintre cercetatori o chema Sam daca nu ma insel.Si daca imi amintesc eu bine, cercetatorii au ramas inchisi in mormantul regelui Attila si Sam, a gasit iesirea sub scheletul regelui.Si apare si un monstru.care il rapeste pe unu dintre cercetatori.adica il papa.laughing, deoarece el ramasese in urma sa detoneze explozibil ca sa incetineasca monstru.si cam atat imi amintesc.Stiu ca o fost dat pe ProTv acum 2 ani parca

| PinkyPu explică:

Am vrut sa va anunt ca am gasit filmul. http://www.cinemagia.ro/filme/cerberus-20012/