| AlxCr a întrebat:

Salut TPU,nu m-ai pot vedea filme online,nu-mi apar serverele,am incercat pe fiecare site,am schimbat browser-ul,am dezinstalat flash player, si degeaba.

6 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Descarca atunci

| AlxCr explică (pentru Krixxus):

Woow,raspuns de geniu!
Dezvolta, ce anume sa descarc?

| Krixxus a răspuns (pentru AlxCr):

O sa iti scriu in privat...am primit un mesaj curios inainte de postare si nu imi asum riscuri

| JoJoJiTu a răspuns:

Descarca Google Chrome la browser-ul acela nu-ți trebuie flash player, dacă nici așa nu merge schimbă windows-ul, sper că te-am ajutat, baftă!

| Sophie1234567 a răspuns:

Mi-s-a intamplat. Cel mai sigur este virusat. Descarca aplicatia antivirus 8 si e perfect. Sa dai pe smart scan in fiecare zi si este reparat!

| AlxCr explică (pentru Sophie1234567):

Daca nu ai cunostinte in genu, nu m-ai raspunde, am incercat orice si nu merge