| Dianna996 a întrebat:

am o problema cu Adobe Flash Player. Cand vreau sa ma uit la filme merg destul de greu, intrerupt, si cand dau full screen se blocheaza si ma anunta ca Adobe Flash Player nu mai functioneaza. Am incercat pe fiecare browser in parte, dar nimic.Ce e de facut?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezinstaleaza varianta pe care o ai si descarca ultima varianta 11.3, de pe site-ul oficial Adobe.com si cred ca o sa-ti mearga. Numai bine!

| Dianna996 explică (pentru Ioandelasal):

Am deja ultima versiune, dar am incercat si varianta ta si nu a mers, din pacate.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Dianna996):

Pe ce browser nu-ti merge? Daca nu ai incercat inca, poti incerca pe Google Chrome.

| Dianna996 explică:

Dau funda.

| Dianna996 explică:

Am incercat pe Mozilla Firefox si Google Chrome. Ar trebui sa formatez windows-ul?