| Enter27 a întrebat:

plz spuneti-mi si mie care e filmul vostru preferat dau funda daca-mi place filme big grin

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

La horror imi place:
The grudge(1, 2,3)
Comedie:
Don't mess with the zohan
Actiune:
Lord of the rings
Curse:
Fast and Furyous

14 răspunsuri:
| RainbowAndra a răspuns:

A walk to remember, The ugly truth, She's the man & Grown ups

| stlucian a răspuns:

Intodeauna Star Wars!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Lord of the Rings Trilogy.

| piTiCcu a răspuns:

American Pie, Scary Movie, Sniper, Home Alone etc.Am mai multe filme preferate.

| Mikhtarian a răspuns:

V for Vendetta, merita vazut.

| Enter27 explică (pentru Mikhtarian):

Da l-am vazut. chiar a meritat big grin

| ParadiseCaroline a răspuns:

Artificial intelligence

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Nu pot spune ca am un film preferat, dar imi plac foarte mult actorii Jason Statham, Scott adkins, Filmele cu inchisori si comediile cu Jim Carrey.

| R0MW4LD a răspuns:

Ghost (cu Patrick Swayze si Demi Moore)

| Cameleonnn a răspuns:

The Hunger Games(acţiune, SF, thriler)

| Prose15 a răspuns:

Twilight

| pisi361 a răspuns:

Demon pe doua roti, Hakito: povestea unui caine, Alien VS Predator, Caini si pisici 2, Patriotul, salvati saldatul Raien, Singur acasa

| AleFlory a răspuns:

Scary Movie

| IcsYzet_Diana_1997 a răspuns:

Chronicle,Never back down, Jumper, Dear John, Friends with benefits, Red riding hood... sper sa iti placa ceva