| vlady434 a întrebat:

Spune-ti-mi ce parere aveti despre serialul TeenWolf?
Am vazut primul sezon, si am vazut primele 2 episoade din sezonul 2, si mi se pare super, din toate punctele de vedere.
P.S.: In episodul 2 din sezonul 2, prin minutul 30, cand Jackson se filma singur cu camera-video, a inceput o melodie.Cum se numeste acea melodie?

Răspuns Câştigător
| ILoveWeekends a răspuns:

Ba aia e. Compara-le si ai sa vezi. mai incearca doar o data. Daca nu vezi diferenta imi pare rau ca m-am chinuit sa aflu melodia asta pentru tine. Si spune-mi si site-ul pe care ai vazut episodul te rog big grin

7 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Serialul este super si nu o sa te plictisesti de el pentru ca va deveni din ce in ce mai interesant happy

| ILoveWeekends a răspuns:

Serialul e minunat si mai multa lume ar trebui sa il urmareasca. Melodia aia se numeste Down With the Trumpets de Rizzle Kicks

| vlady434 explică (pentru ILoveWeekends):

Scuze,dar nu este asta melodia big grin. A ta este cam Rap, si cea din serial este dance.

| ILoveWeekends a răspuns (pentru vlady434):

Mi-am dat seama ca tu ai altfel episodul...adica de fapt alta melodie. Eu am vazut episodul pe alt site si melodia era cu totul alta, dar nu stiu de ce nu e aceeasi melodie.

| vlady434 explică (pentru ILoveWeekends):

Merci pentru eforturi, oricum, am gasit-o singur.

| ILoveWeekends a răspuns (pentru vlady434):

Ba aia e. Compara-le si ai sa vezi. mai incearca doar o data. Daca nu vezi diferenta imi pare rau ca m-am chinuit sa aflu melodia asta pentru tine. Si spune-mi si site-ul pe care ai vazut episodul te rog big grin

| WeAreLegion a răspuns:

Am vazut 2 episoade si mi se pare un jeg!

| vlady434 explică (pentru WeAreLegion):

Depinde... ce episoade ai vazut? Daca nu le stii numarul, macar descrie putin actiunea, si o sa-ti explic de ce era asa. Ma doare sa aud o critica atat de dura, pentru un serial asa de bun.