| WarMan a întrebat:

Spuneti-mi si mie care sunt cele mai tari filme de comedie pe care le-ati vazut!

7 răspunsuri:
| BlueBird05 a răspuns:

Puss in Boots
Puss in Boots:The 3 Diablos
Tangled
Scary Movie(toate)
winking

| faramatania a răspuns:

The Hangover
Sex Drive
Date Night
Death at a Funeral
Dictator
One for the Money
The Dilemma

| ovidiu8msn a răspuns:

Acum 3 zile am vazut: The dictator 2012. A fost excelent. Recomand si: Mr bean Hollyday sau Johny English.

| Valenttina a răspuns:

Buna! Cele mai amuzante filme pe care le-am vazut sunt : Rush hour, Whild Child, The hot chick, American Reunion! Vizualizare placuta!

| Cosmin1095 a răspuns:

Incearca Dr.House iti garantez ca o sa razi cu lacrimi eu sunt la sezonul 3 si are 7 sezoane tot sa te uiti.

| AdrianSauca a răspuns:

Men in black 3, Jonny English reborn, men in black 2 si 1 daca nu le-ai vazut, Friends with benefits si multe altele. google este mare. un search filme comedie si gasesti mai multe filme decat iti poti imaginawinking

| Annonnim2826 a răspuns:

Jack and Jill
Grown ups
21 jump street
Dark Shadows