| AxyTM a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, cum se fac anumite efecte in filmele horror in special, de exemplu in mirrors, cum se vede atat de clar si limpede sangele, cu o grafica excelenta. Ce programe pe calculator sunt folosite pentru a realiza astfel de efecte?
Spuneti-mi si mie un program usor de operat, dar care sa aiba si grafica cat si efecte bune.
Funda xD

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ei folosesc programe profesionale...
Un program care poate face asta este Adobe after effects!
E putin complicat de lucrat in el... dar daca te pricepi face niste efecte incredibile
http://www.adobe.com/....../index.cfm