| HoldTheDoo0r a întrebat:

spuneti-mi va rog un serial care v-a placut si spuneti de ce v-a placut asa mult.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends, ma bine dispunea fiecare episod

| OnuOnulică a răspuns:

The Strain (2014) pentru că e foarte mult mister.

| Sn4k3 a răspuns:

Am mai multe seriale care mi-au placut :
Supernatural
Reaper
Blue Mountain State
Astea mi-au placut cel mai mult, nu stiu de ce, pur si simplu. Mereu cand eram suparat sau plictisit, ma uitam la un episod si incepeam sa zambesc.
Mai erau :
Rush
Daredevil
The 100
Baby Daddy
Si Doctor Who.

| Florentina9210 a răspuns:

The Strain 2015. Cel mai tare serial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balika Vadhu. Imi place mult deoarece este legat de iubire si drama, este super! Este pe National TV in fiecare zi de la ora 19:15

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Ham Talent, De dragul cainilor cu Paul O'grady, Supervet si Cel mai bun orieten al omului...mie mi-au placut astea pentru ca este vorba de caini, pasiunea mea.
Ham Talent=Duminica la 20:30 pe Antena 1
De dragul cainilor cu Paul O'grady si Supervet se dau aproape in fiecare zi pe Viasat Nature (uite-te pe program)

Imi place Poftiti de va iubiti! pentru caeste caraghios si interesant.
Gasesti pe Antena 1 la ora 20:30 luni si marti
Imi place Xfactor si Vocea Romaniei penteu ca sunt frumoase si pline de talente ascunse in lume.
Xfactor=Vineri la 20:30 Antena 1
Vocea Romaniei =Vineri la 20:30 pe ProTv

Toate astea sunt super! Sper sa iti placa!
Vizionare placuta!

Funda?

| fakeheart1334 a răspuns:

Deci...daca vrei sa te apuci de un serial, uita-te la cel mai frumos serial facut ever(parerea mea) care este ONCE UPON A TIME.Este...doar...plin de magie si te tine in suspans si o spun din experienta pentru ca ma uit la o groaza de seriale(Supernatural,The vampire diaries, Teen wolf, The originals, American horror story si multe altele)si niciun serial nu il intrece.
Este vorba despre toate povestile combinate, dar nu asa cum le stim noi.Si pur si simplu este uimitor:si personajele sunt foarte bine alese, muzica, felul in care personajele joaca, si cel mai mult dar cel mai mult poveste serialului.Imediat ce vezi primul episod o sa vrei sa te uiti si la celelalte.
P.S.Nu te uita la vreun trailer sau cev a pentru ca nu gasesti....acorda-i o sansa si uita-te la primul episod.
Vizionare placuta! happy

| Cossmo a răspuns:

Fringe( e un sf ce poate deveni realitate in cativa ani +actori incredibili)