| Andreifirework2 a întrebat:

Salut TPU, stie cineva cand mai apare sezonul 3 din the witcher? M-am uitat la toate sezoanele si episoadele.

Problema e ca m-am uitat la 2 sezoane, dar trebuie sa ucida cavalerul negru inca nu s-a terminat filmul si nu stiu cand mai baga sezoane, episoade. Eu sper ca sezonul 3 vanatorul Geralt sa lupte cu multe creaturi e smecher stilurile lui de lupta. Eu as vrea sa mai bage inca 4-5 sezoane si episoade sau macar nu stiu telenovela din aialunga de 999 de ore sau mai mult ca oricum dureaza cam o ora la primul episod si dupa 57 minute laughing. As vrea ca filmul the witcher sa dureze mult. Ar trebui.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sezonul 3 va apare spre sfarsitul anului 2023

"Will there be a season 3 of The Witcher on Netflix?
Netflix has already confirmed that Season 3 has been greenlit but has also said that centuries-earlier prequel series Blood Origin will drop in 2022, so don't expect The Witcher 3 until late 2023."

| Andreifirework2 explică (pentru Violleta2022):

Ok sper ca sezonul 3 sa fie sezonul 4 din cauza ca ar trebui sa bage multe sezoane sunt fan the witcher. ca am si jocul the witcher din 2012 deci joc multe jocuri dar jocul ala e legendar daca apare filme the witcher normal ca e legendar happy si sper ca sezonul 4 sa fie doar cu lupte monstri. si eu stiu ca daca apare sezonul 3 deci trebuie sa il omoare pe cavalerul negru ca sa se termine si nu cred ca se va termina daca apare si sezonul 3 poate mai apare inca multe sezoane.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreifirework2):

Deocamdata nu exista sezonul 4, doar 3 si inca se toarna la el... terminandu-se la sfaristul anului 2023, cum deja au anuntat.
Si mie mi-a placut The Witcher si l-am urmarit cu interes.

7 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt5180504/episodes?season=3
nu se stie inca, se stie doar ca o sa apara
dar oricum, multumim din inima la zeii tembeliziunii ca au mai facut un sezon si au de gand sa continue

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu Geralt il omoara pe cavalerul negru, ci un tip pe nume Leo Bonhart! Bine, asta ar trebui sa se intample in sezonul 7 laughing!

| Andreifirework2 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Sper sa se intample in sezonul 50 e smecher filmul sad daca sar termina e nasol. nu o sa mai gasesc filme asemanatoare cu Geralt the witcher laughing de ce nu apare sezonul 3 m-am uitat la cate 2-3 filme de o data.

si daca ai jocul the witcher 3 iti dai seama ca asa e si in film. cand a aparut filmul am inceput sa il joc iar. laughing si stii ce e naspa la filme. ca nu apare filme de genul. dying light 2 cum e filmul max payne sau the witcher. ce tare frate ce COOL. si eu stiu ca il omoara Garlet ca a fost cu ciri si yennefer in portalul ala. era vreo 3 sau 4 pe cal si unul cred ca era cavalerul negru adica Eredin parca. sa vedem in sezonul 3 daca il va ucide daca il va ucide se termina filmul sad eu am spus sa fie pana la 50 sezoane dar nu cred.

| Andreifirework2 explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Dar tu crezi ca unul din iei e Eredin care era vreo 3 sau 4 pe caii? cred ca da deci nu stiu cine il va omor. ori Leo Bonhart ori Geralt pe Eredin

https://www.youtube.com/watch?v=RfKtrqdjT98&ab_channel=Villenthessis

| Andreifirework2 explică:

Am uitat ceva sa bage la unele lupte melodiia asta. steel for humans e smechera pacat ca nu mai baga sezoane m-am uitat la toate sezoanele 1 sezon la mine e un episod. m-am uitat la cate 3 filme de o data. ca sa se termine sezoanele. am varsat si mancarea pe mine la o lupta. mama era sa il omoare pe Geralt la sezonul 2.