| Strepede_Elena_Mihaela_1967 a întrebat:

Salut TPU:stie cineva cum se numea filmul acela in care niste oameni pot sa le spun aventurieri s-au prabusit nu stiu erau intr-o jungla si niste canibali i-au prins si ii tineau in cusca dupa aia ii puneau pe o piatra si le scotea diferite organe de fata cu ei cum se numea va rog din tot sufletul dati-mi un raspuns acum! dau funda!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Pot fi mai multe, vezi câteva, oricum primul ar fi:The Green Inferno (2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-green-inferno-583605/
,,,altele gen:Alive (1993),Bone Tomahawk (2015),Turistas (2006),The Horde (2016),Lord Of The Flies (1990)