| Skylimit a întrebat:

Stie cineva daca exista al doilea sezon din " Attack on Titan"? Sau sunt numai 25 de episoade? Show-ul e foarte tare.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! In momentul de fata nu se stie nimic, nu au anuntat nici macar green-light-ul.

Alt anime iti propun "Space Brothers".

2 răspunsuri:
| Shattered a răspuns:

Buna. Momentan nu exista, are 25 de episoare si OVA aparuta in decembrie 2013. Sunt discutii cum ca ar aparea sezonul doi in vara asta. Sper ca te-am ajutat. c;

| Skylimit explică (pentru Shattered):

Merci mult. Pana atunci imi poti spune un anime bun? Nu vreau sa citest manga. P.S. Funda happy

| ryuu a răspuns (pentru Skylimit):

Hey! In momentul de fata nu se stie nimic, nu au anuntat nici macar green-light-ul.

Alt anime iti propun "Space Brothers".

Întrebări recente