| Rishi2347 a întrebat:

Stiti cum se cheama Filmul ala cu negri, sau melodia in care cantau ei Geambuia Gea Gea Geambuia in autobuz.e si cu inchisoare parca.Astept un raspuns va rog.

5 răspunsuri:
| LostInHell55 a răspuns:

Buna! Men in black?

| Rishi2347 explică (pentru LostInHell55):

Si unde canta ei? Geambuia gea gea geambuia geea gea Geambuia

| LostInHell55 a răspuns (pentru Rishi2347):

Eu nici macar nu am vazut filmul doar mi-am dat cu parerea. happy

| Rishi2347 explică (pentru LostInHell55):

Am luat filmul si m-am uitat dar nu e nicio faza in care canta ei, mersi oricum, daca afli te rog sa-mi spui, am facut pariu cu cineva.

| LostInHell55 a răspuns (pentru Rishi2347):

Ahh,ok. voi cauta in continuare happy