| AllexXtreme a întrebat:

Stiți cumva cum se numea filmul ăla cu profesoara aia nebuna care bătea copiii la școală și o fetiță mica avea super puteri, după s-a dus in casa ei îi manca bomboanele, și râdea de profesoara cu puterile ei, că putea să ridice lucruri fetița.

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Cred ca matilda, desi in povestea asta nu se radea de fapt de profesoara, ba chiar din contra, matilda era o fetita cinstita si cuminte care si-a deescoperit abilitatea de a ridica obiecte si cu ajutorul domnisoarei Honey(invatatoarea acesteia) a avansat cu puterea ei supranaturala si a reusit sa o sperie pe acea directoare rea care ii facea zile amare. Asa este matilda, dar nu sunt sigur ca asta este, am dat mai multe detalii ca sa te convingi tu...Bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matilda

| alex15ccc a răspuns:

Ahh. Matilda. ce film bun.

| Docmiau a răspuns:

Matilda (se potriveşte clişeului)