| XSmokerxx a întrebat:

Stiti cumva cum se numea filmul de aseara de la 8:30 de pe Prima TV? Era vorba despre un adolescent a carui mama era savant si trimitea lucruri in timp.Iar baiatul s-a ratacit in timp si a ajuns intr-o cruciada de copii. Vreau sa stiu cum se numea filmul.

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Nu stiu daca este acelasi film care l-ai vazut la prima tv, insa eu am vazut un film care corespunde criteriilor. Se numeste Kruistocht in spijkerbroek/Cruciada copiilor.

| XSmokerxx explică (pentru Lavinia218):

Stii de unde pot sa-l descarc?

4 răspunsuri:
| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Vezi ca aseare la opt jumate a fost schimb de mame funda please

| OoGAGoO a răspuns:

Uita-te la programul tv de ieri si il gasestihappy