| Rami007416 a întrebat:

Stiti cumva desenul,, Cum Sa Iti Dresezi Dragonul 3" Ei bine o sa apara in 2019.
Intrebarea mea este daca o sa mai apara alt film dupa asta ca am auzit ca nu o sa mai apara nici un serial si imi vine sa plang crying(

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Decizia pentru al patrulea film se va lua in functie de interesul pentru cel de-al treilea. Deci nu te grabi sa plangi!

| RobertMoon a răspuns:

După cum probabil nu știi aceasta serie este făcută după o serie de cărți (15 cărți la număr care au fost publicate din 2003-2015), cel mai probabil se vor publica și alte desene animate cu seria asta daca producătorii decid sa reproducă toate cărțile în desene. Ca sa nu mai plângi poți cumpăra cărțile și să citești ce se întâmplă mai departe

| Rami007416 explică (pentru RobertMoon):

De unde as putea cumpara aceste carti>?