| Mariushgv a întrebat:

Daca ai vazut filmul (Cum sa-ti dresezi dragonul 3) Crezi ca vor mai face si al patrulea film? Daca da atunci sa-mi spui ce crezi ca se va intampla.

4 răspunsuri:
| AndreeaToma a răspuns:

Salut! Sunt o mare fană a filmului. Cu toate ca nu va mai aparea al patru lea, a confirmat de directoru filmului ca pe la sfârșitul anului, in jur de Craciun, va aparea un film mai scurt, a zis si pe Instagram si cred ca si pe Twitter ca va mai fi un film cu Cum sa iti dresezi dragonul, dar mai scurt. Chiar a fost confirmat de director la nu știu ce festival, unde au fost si alti fani!

| AndreeaToma a răspuns (pentru AndreeaToma):

Chiar am fost și eu să l vad la cinema?