| DarthNiger a întrebat:

Stiti cumva o metoda sa se incarce bara de la youtube mai repede? ma refer la bara de la videouri,va rog daca exista un program pentru asta spuneti-mi si mie happydau funda!big grin, apropo scuzati-mi categoria nu stiam unde sa o pun.happy

4 răspunsuri:
| DarthNiger explică:

Netu merge destul de bine nu este de la net, am viteza la net cu 10mb pe sec, si am ultima versiune de Adobe flash player si tot nu se incarca bara...

| DarthNiger explică (pentru DarthNiger):

Pardon voiam sa spun 125mb pe sec de la romtelecom scuzati big grin.

| SouLIce a răspuns:

Un internet cu o viteza mai mare asta iti trebuie

| SasukeCS2 a răspuns:

Nu exista, iti trebuie internet mai bun. Dar daca vrei poti da videoclipul pe pauza si il lasi cateva minute pana cand se incarca toata bara si dupa te poti uita la videoclip fara sa se mai intrerupa.