| anonim_4396 a întrebat:

big grin Sper sa ma puteti ajuta... puppy dog eyes Imi spuneti si mie cum sa imi fac un cont de youtube? laughing) Adica, ma refer, daca trebuie sa dau mai multe date decat de-obicei? laughing Nu le am cu de-astea big grin Sper ca ma puteti ajuta tongue. Daca imi iese totul, va dau funda si vot happy

(P.S.: Scuzati categoria big grin. Nu stiam unde exact sa pun intrebarea... :-s)

2 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

E cimplu daca ai email [pe gmail. e unul si acelasi cont.

| Geezgirl a răspuns:

Pentru a face un cont pe youtube trebuie sa iti scrii adresa de email si cateva date ca de exemplu: ziua de nastere, anul, luna si tara in care traiesti. Eu asa am facut! Incearca sa nu scrii date exacte. Poti trece alte numere. Daca iti cere numarul de telefon se complica, fiindca trebuie sa il trimiti categoric. Mie nu mi l-a cerut!