| MytzaMy a întrebat:

Sunt Mytza, ieri (08.06.2014) am vazut putin dintr-un film pe PRO TV pe care mi l-am amintit.

Filmul plaseaza in centru un actor in jurul varstei de 30 de ani care practic, povesteste relatiile in care se implica.El este un sofer de limuzina si, fiind foarte atragator, reuseste sa o cucereasca pe o doamna in jurul varstei de 40 ani, bogata...El obisnuia sa cucereasca multe femei dar de data acesta se indragosteste....In final aceasta il va insela, la fel cum facea si el cu alte femei.

Stie ineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| semyryan a răspuns:

Alfie.

2 răspunsuri:
| pepsi99 a răspuns:

Alfie, asa se cheama si personajup principal

| MytzaMy explică:

Multumesc, am acordat fundita.